Asiakaspalvelupisteemme on suljettuna. Palvelemme arkisin klo 8.30-16 puhelimitse p. 03 387 800 ja sähköpostitse asiakaspalvelu@finnpark.fi.

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu avoinna ma – pe klo 8:30-16

(03) 387 800

asiakaspalvelu@finnpark.fi

Kiireellisissä asioissa päivystysnumero (24h) asiakaspalvelun ollessa kiinni (03) 387 8216.

Tallennamme valvomossa puhelut palvelun laadun varmistamiseksi.

Sopimuspysäköinti ja pysäköintituotteiden myynti

(03) 387 800

asiakaspalvelu@finnpark.fi

Lue lisää sopimuspysäköinnistä ›

Moovy

Asiakaspalvelu 24 h

(03) 387 8222

asiakaspalvelu@moovy.fi

Ottaessasi yhteyttä asiakaspalveluumme ilmoita aina puhelinnumerosi, jolla olet rekisteröitynyt Moovy-palvelun käyttäjäksi.

Tampere

Käyntiosoite

Finnpark Oy
Kuninkaankatu 14-16, 1. krs.
33210 Tampere

Postiosoite

Finnpark Oy
PL 15
33211 Tampere

Toimitukset / logistiikkakeskus

Näsilinnankatu 13
-1. kerroksen lastauslaituri
33210 Tampere

Logistiikkakeskus puh. (03) 3878 012

Helsinki

Käyntiosoite

Finnpark Oy
Kellosilta 7
00520 HELSINKI

Postiosoite

Finnpark Oy
Rautatieläisenkatu 6
00520 HELSINKI

Talous & laskutus

Laskutusosoitteet

Finnpark Oy
PL 800
00038 LOGICA

Verkkolaskut

Finnpark Oy
Y-tunnus: 0155063-7
OVT-tunnus: 003701550637
Operaattori: CGI
Välittäjätunnus: 003703575029

Yhteyshenkilöt

Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi(at)finnpark.fi.

Antti Marttila

Toimitusjohtaja

+358 3 387 800

antti.marttila@finnpark.fi

Mikko Paavola

Johtaja, omaisuuden hallinta ja hallinto

+358 40 536 6635

mikko.paavola@finnpark.fi

Tami Koivuniemi

Operatiivinen johtaja

+358 40 832 8323

tami.koivuniemi@finnpark.fi

Joni Mikkola

Aluejohtaja, Helsinki

+358 40 518 1217

joni.mikkola@finnpark.fi

Pasi Nevalainen

Kiinteistöpäällikkö

+358 400 836 832

pasi.nevalainen@finnpark.fi

Katja Peltola

Toimistopäällikkö

+358 40 753 9008

katja.peltola@finnpark.fi

Lotta Räty

Asiakaspalvelupäällikkö

+358 40 660 5155

lotta.raty@finnpark.fi

Satu Uotila

Markkinointipäällikkö

+358 40 630 1473

satu.uotila@finnpark.fi

Projektimyynti

Ali Lattunen

Projektimyynti

+358 40 508 6142

myynti@finnpark.fi

Henry Aarnio

Projektimyynti

+358 40 668 6006

myynti@finnpark.fi

Sami Huvinen

Projektimyynti

+358 40 1902 004

myynti@finnpark.fi

Nora Räty

(äitiysvapaalla)

+358 40 643 3315

myynti@finnpark.fi

Mainosten myynti kohteisiimme